Niepubliczny żłobek - Warszawa Bielany

Niepubliczny żłobek w Warszawie Bielany to miejsce przyjazne pociechom. Przyjmujemy pod swoją opiekę dzieci od dwunastego miesiąca do trzeciego roku życia. Ptasie Radio tworzy wykwalifikowany personel, który dba o bezpieczeństwo oraz prawidłowy rozwój każdego dziecka.

ptaszki

Lokalizacja prywatnego żłobka Warszawa Bielany

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie miejsce, w którym dziecko spędza większość swojego dnia. Przy wyborze lokalizacji kierowaliśmy się przede wszystkim otoczeniem oraz łatwością dojazdu do żłobka. Bielany są świetnie skomunikowane z pozostałą częścią miasta, dlatego poranki oraz powroty z pracy nie będą uciążliwe. Nasza placówka otwarta jest w godzinach 7:00-17:00.

ptaszki

Nabór do żłobka niepublicznego w Warszawie Bielany

Ptasie Radio przyjmuje pod swoje skrzydła dzieci przez cały rok. Posiadamy 45 miejsc organizacyjnych z rekrutacji miejskiej. Rodzice mogą zapisywać swoje pociechy za pomocą systemu rekrutacji Zespołu Żłobków m.st. Warszawy. Na chwilę obecną nie dysponujemy miejscami organizacyjnymi dla dzieci z rekrutacji niepublicznej. Do żłobka przyjmujemy pociechy według punktacji z Systemu Rekrutacji.

Czytaj więcej

Co nas wyróżnia?

Posiadamy bogato wyposażone sale edukacyjne, dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami multimedialnymi, które wspomagają zajęcia dydaktyczne. Wszystkie nasze sale są przytulne i funkcjonalne, dostosowane do potrzeb najmłodszych. Klasy spełniają unijne normy bezpieczeństwa. W naszym żłobku na Bielanach dbamy, by we wszystkich pomieszczeniach znajdowały się najwyższej jakości meble oraz zabawki zgodne z wiekiem rozwojowym dziecka.

Zdrowa dieta – żłobek Warszawa Bielany

Sposoby żywienia odgrywają ogromną rolę już we wczesnych latach dziecięcych. Wpływają na prawidłowy rozwój dziecka, jego samopoczucie oraz przebieg wielu czynności istotnych dla młodego organizmu. W naszym żłobku przykładamy też dużą wagę do żywienia dzieci. O zdrowe posiłki dba wyspecjalizowana firma cateringowa, która serwuje zdrowe, pełnowartościowe dania, zbilansowane pod względem energii i istotnych składników żywieniowych, takich jak białka, tłuszcze czy witaminy. Wszystkie potrawy tworzone są tylko z najwyższej jakości produktów. Chętnie wybieramy świeże, sezonowe warzywa i owoce, by dostarczyć najmłodszym jak najwięcej wartości odżywczych. Dbamy o to, aby dzieci jadły zdrowo, piły dużo wody, jednak nigdy nie zmuszamy naszych podopiecznych do posiłków. Wiemy, że bardzo ważną kwestią w żywieniu jest regularność, dlatego jedzenie podajemy o stałych porach.

Metody pracy

Decydując się na miejsce, w którym dziecko powinno czuć się jak w domu, warto wybrać prywatny żłobek Warszawa Bielany to dzielnica oferująca przyjazne miejsce dla najmłodszych – Ptasie Radio. Do naszego zespołu należą kompetentni i doświadczeni pedagodzy, stwarzający dzieciom warunki do pełnej samorealizacji. Wspieramy naturalne predyspozycje dzieci. Wybieramy takie metody działania, by zadbać o indywidualny rozwój podopiecznych, który wpłynie na zbudowanie fundamentów przyszłej edukacji szkolnej.

Stosujemy elementy pedagogiki Marii Montessori, zakładające m.in. uczenie przez działanie. Dzieci zdobywają wiedzę i umiejętności poprzez własną spontaniczną aktywność. Są samodzielne, same decydują, na co mają ochotę w danej chwili. Dzięki temu proces nauki staje się dla nich satysfakcjonujący. Uczymy dzieci, że popełnianie błędów to naturalna część ludzkiego życia.

W naszym niepublicznym żłobku w Warszawie Bielany stosujemy również metodę aktywnego słuchania muzyki według Batii Straus. Dzieci aktywnie słuchają muzyki klasycznej, wykonując rytmiczne ruchy w pozycji siedzącej lub powtarzają proste układy taneczne. Dzięki tej metodzie nasi podopieczni poznają strukturę utworu muzycznego.

W życiu wielu rodziców przychodzi moment, w którym muszą wrócić do aktywności zawodowej. Aby dzieci spędzały czas w bezpiecznym miejscu, gdzie mogą nauczyć się wielu nowych rzeczy, warto zdecydować się na żłobek niepubliczny w Warszawie Bielany – Ptasie Radio.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

Dane kontaktowe

 • Niepubliczny Żłobek
  Ptasie Radio
  ul. Kleszczowa 14,
  02-485 Warszawa
 • Niepubliczny Żłobek
  Ptasie Radio
  ul. Romaszewskiego 8B,
  01-892 Warszawa