Niepubliczny żłobek - Warszawa Bielany

Niepubliczny żłobek w Warszawie Bielany to miejsce przyjazne pociechom. Przyjmujemy pod swoją opiekę dzieci od dwunastego miesiąca do trzeciego roku życia. Ptasie Radio tworzy wykwalifikowany personel, który dba o bezpieczeństwo oraz prawidłowy rozwój każdego dziecka.

ptaszki

Lokalizacja prywatnego żłobka Warszawa Bielany

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie miejsce, w którym dziecko spędza większość swojego dnia. Przy wyborze lokalizacji kierowaliśmy się przede wszystkim otoczeniem oraz łatwością dojazdu do żłobka. Bielany są świetnie skomunikowane z pozostałą częścią miasta, dlatego poranki oraz powroty z pracy nie będą uciążliwe. Nasza placówka otwarta jest w godzinach 7:00-17:00.

ptaszki

Nabór do żłobka niepublicznego w Warszawie Bielany

Ptasie Radio przyjmuje pod swoje skrzydła dzieci przez cały rok. Posiadamy 37 miejsc organizacyjnych z rekrutacji miejskiej. Rodzice mogą zapisywać swoje pociechy za pomocą systemu rekrutacji Zespołu Żłobków m.st. Warszawy. Dysponujemy również dodatkowymi 8. miejscami organizacyjnymi dla dzieci z rekrutacji niepublicznej. Do żłobka przyjmujemy pociechy według kolejności zgłoszeń.

Czytaj więcej

Co nas wyróżnia?

Posiadamy bogato wyposażone sale edukacyjne, dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami multimedialnymi, które wspomagają zajęcia dydaktyczne. Wszystkie nasze sale są przytulne i funkcjonalne, dostosowane do potrzeb najmłodszych. Klasy spełniają unijne normy bezpieczeństwa. W naszym żłobku na Bielanach dbamy, by we wszystkich pomieszczeniach znajdowały się najwyższej jakości meble oraz zabawki zgodne z wiekiem rozwojowym dziecka.

Zdrowa dieta – żłobek Warszawa Bielany

Sposoby żywienia odgrywają ogromną rolę już we wczesnych latach dziecięcych. Wpływają na prawidłowy rozwój dziecka, jego samopoczucie oraz przebieg wielu czynności istotnych dla młodego organizmu. W naszym żłobku przykładamy też dużą wagę do żywienia dzieci. O zdrowe posiłki dba wyspecjalizowana firma cateringowa, która serwuje zdrowe, pełnowartościowe dania, zbilansowane pod względem energii i istotnych składników żywieniowych, takich jak białka, tłuszcze czy witaminy. Wszystkie potrawy tworzone są tylko z najwyższej jakości produktów. Chętnie wybieramy świeże, sezonowe warzywa i owoce, by dostarczyć najmłodszym jak najwięcej wartości odżywczych. Dbamy o to, aby dzieci jadły zdrowo, piły dużo wody, jednak nigdy nie zmuszamy naszych podopiecznych do posiłków. Wiemy, że bardzo ważną kwestią w żywieniu jest regularność, dlatego jedzenie podajemy o stałych porach.

Metody pracy

Decydując się na miejsce, w którym dziecko powinno czuć się jak w domu, warto wybrać prywatny żłobek Warszawa Bielany to dzielnica oferująca przyjazne miejsce dla najmłodszych – Ptasie Radio. Do naszego zespołu należą kompetentni i doświadczeni pedagodzy, stwarzający dzieciom warunki do pełnej samorealizacji. Wspieramy naturalne predyspozycje dzieci. Wybieramy takie metody działania, by zadbać o indywidualny rozwój podopiecznych, który wpłynie na zbudowanie fundamentów przyszłej edukacji szkolnej.

Stosujemy elementy pedagogiki Marii Montessori, zakładające m.in. uczenie przez działanie. Dzieci zdobywają wiedzę i umiejętności poprzez własną spontaniczną aktywność. Są samodzielne, same decydują, na co mają ochotę w danej chwili. Dzięki temu proces nauki staje się dla nich satysfakcjonujący. Uczymy dzieci, że popełnianie błędów to naturalna część ludzkiego życia.

W naszym niepublicznym żłobku w Warszawie Bielany stosujemy również metodę aktywnego słuchania muzyki według Batii Straus. Dzieci aktywnie słuchają muzyki klasycznej, wykonując rytmiczne ruchy w pozycji siedzącej lub powtarzają proste układy taneczne. Dzięki tej metodzie nasi podopieczni poznają strukturę utworu muzycznego.

W życiu wielu rodziców przychodzi moment, w którym muszą wrócić do aktywności zawodowej. Aby dzieci spędzały czas w bezpiecznym miejscu, gdzie mogą nauczyć się wielu nowych rzeczy, warto zdecydować się na żłobek niepubliczny w Warszawie Bielany – Ptasie Radio.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

Dane kontaktowe

  • Niepubliczny Żłobek Ptasie Radio
    ul. Dziupli 14, 02-454 Warszawa
  • Niepubliczny Żłobek Ptasie Radio
    ul. Romaszewskiego 8B, 01-892 Warszawa